HOROSKOPI DHE VIPAT/ Marina Vjollca është një “dem” dhe këto janë detajet që zbuluam (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Marina Vjollca është një “dem” dhe këto janë detajet që zbuluam (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Marina Vjollca është një “dem” dhe këto janë detajet që zbuluam (FOTO)

Marina Vjollca edhe pse është tërhequr nga ekrani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe shumë aktive në rrjetet sociale. Moderatorja i përket shenjës së “Demit” dhe karakteristikat e  saj mund ti kuptojm dhe nëpërpërmjet horoskopit.

Ato janë femërore dhe te ëmbla prandaj edhe Marina është tipike “Dem” ëmbëlsia e saj në ekran ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes nga publiku.

View this post on Instagram

Si ju kam yje?

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Femrat e kësaj shenje janë shume te kujdesshme për pamjen e tyre fizike prandaj blejnë shpesh veshje, aksesore dhe parfume te veçanta dhe moderatorja ka qenë gjithmonë në qendër të mediave për  shpenzimet marramendëseku detajet që bien në sy në look-u n e saj  janë: Syzet,kapelet,cantat dhe veshjet markave si Gucci,Chanel,Versace.

Nëse do i përshkruamin shenjën e Demit me një fjalë do ishte: të organizuara, te duruara dhe këmbëngulëse, ato arrijnë gjithmonë çdo qellim. Pra ëto janë fjalët që edhe bashkëshorti i Marinës, Geti na i ka thënë publikisht në emisionin e Ermalit.

View this post on Instagram

Where there is love, there is life❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

AlpeNews.al