“FËMIJËT TË NDJEKIN…”/ Dua Lipa poston fotot nga pushimet në Shqipëri, por njerëzit ‘e kryqëzojnë’ për… – AlpeGossip
“FËMIJËT TË NDJEKIN…”/ Dua Lipa poston fotot nga pushimet në Shqipëri, por njerëzit ‘e kryqëzojnë’ për…

“FËMIJËT TË NDJEKIN…”/ Dua Lipa poston fotot nga pushimet në Shqipëri, por njerëzit ‘e kryqëzojnë’ për…

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, ka treguar përmes postimeve në rrjetet sociale se ka shijuar disa ditë pushime në Shqipëri.

Së fundmi, ylli i muzikës postoi në profilin e “Instagram”-it disa fotografi ku shfaqet e veshur me të bardha dhe në super formë.

Mirëpo një prej fotove ka shkaktuar komente të shumta, pasi këngëtarja shihet duke ndezur një cigare.

“Fëmijët të ndjekin, ndalo promovimin e...”/ Dua Lipa

“Të lutem ndalo promovimin e duhanit. Nuk dukesh cool. Fëmijët të ndjekin”, i shkruan një komentues Duas.

“Pirja e duhanit nuk është më cool si shekullin e kaluar”, shkruan një tjetër.

“Fëmijët të ndjekin, ndalo promovimin e...”/ Dua Lipa

“Dua mos pi duhan, nuk është e lezetshme dhe gjithashtu është arsyeja pse nuk mund të arrish nota të larta”, “Pirja e duhanit nuk është bukur dhe nuk është e mirë për zërin tuaj…. Ju kujtohet Whitney Houston?”, vazhdojnë komentet.