FOTOT SEKSI TË LUANA VJOLLCËS/ Ja si duket në të vërtetë moderatorja në prapaskenë (FOTO) – AlpeGossip
FOTOT SEKSI TË LUANA VJOLLCËS/ Ja si duket në të vërtetë moderatorja në prapaskenë (FOTO)

FOTOT SEKSI TË LUANA VJOLLCËS/ Ja si duket në të vërtetë moderatorja në prapaskenë (FOTO)

Ajo ka vetëm pak ditë që ka publikuar klipin e ri me Danin dhe di mirë sesi ta shijojë suksesin.

Luana Vjollca ka realizuar një sërë fotosh profesionale në studio, ku shfaqet mjaft sensuale dhe provokuese.

Bukuroshja shqiptare ka zgjedhur që të pozojë shumë thjesht, me një fustan ngjyrë kremi pas trupit, flokët e kapur dhe makijazh natyral.Shumë prej ndjekësve të saj mund të mendojnë se fotot janë të punuara me photoshop por moderatorja u sigurua që të na i heqë të gjitha dyshimet.

Ajo ka publikuar disa video nga prapaskena si për të treguar sesi duket në të vërtetë.

Ngjashmëria mes fotove dhe videove është e dukshme ndaj nëse ndonjëri nga ju po mendonte të kundërtën, na vjen keq që ju zhgënjyem.

View this post on Instagram

Hey..

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on