URON 2019/ Stresi: U përballa me shumë sfida në jetë dhe… (FOTO) – AlpeGossip
URON 2019/ Stresi: U përballa me shumë sfida në jetë dhe… (FOTO)

URON 2019/ Stresi: U përballa me shumë sfida në jetë dhe… (FOTO)

Këngëtari Stresi përmes një statusi në llogarinë e tij në Instagram, ka uruar vitin 2019.

Në urimin e tij, reperi ka përmendur sfidat, në të cilat ka kaluar gjatë vitit që e kemi lënë pas,  por thotë se nuk do të dorëzohet.

‘Uroj që kohët e mira te së tashmës të mbesin kujtime të arta të së nesërmes. Ju dëshiroj shumë dashuri, gëzime dhe lumturi. Një vit i ri i mbushur me shpresë.

U përballa dhe do përballem me shum sfida në jetë, por nuk do dorzohem sepse maja e malit do kohë ti ngjitesh dhe të shijosh pamjen,nuk do rri ne shpat.

Urime viti i ri

2019-tës #StresiStresinjo #happynewyear’, ka shkruar ai.