Ledri Vula sapo zbuloi “surprizën” fundit dhe ne s’e kuptuam? (FOTO) – AlpeGossip
Ledri Vula sapo zbuloi “surprizën” fundit dhe ne s’e kuptuam? (FOTO)

Ledri Vula sapo zbuloi “surprizën” fundit dhe ne s’e kuptuam? (FOTO)

Së fundmi reperi Ledri Vula po na kthen në fëmijërinë e tij. Nëse keni vënë re, në tre postimet e fundit, Ledri është treguar paksa nostalgjik duke postuar foto kur ishte fëmijë, me mbishkrimin: “I vogël”.

Ndërkohë, në “bio”-n e tij në Instagram Ledri ka hequr linkun që të çon menjëherë te kënga e re dhe ka shkruar: “I vogël”.

Mos vallë kënga e radhës do të jetë me këtë titull dhe do na ta kthejë pas në kohë, në fëmijërinë e reperit?