"DO MBANI PËRGJEGJËSI"/ Olta Gixhari "shpërthen" e indinjuar. Ja çfarë ndodhi (VIDEO) - AlpeGossip
“DO MBANI PËRGJEGJËSI”/ Olta Gixhari “shpërthen” e indinjuar. Ja çfarë ndodhi (VIDEO)

“DO MBANI PËRGJEGJËSI”/ Olta Gixhari “shpërthen” e indinjuar. Ja çfarë ndodhi (VIDEO)

Aktorja shumë e njohur, Olta Gixhari, është një ndër personazhet më të komentuar të showbizit dhe ndër më të ndjekurit në Instagram, ku tërheq shpesh vëmendjen e ndjekësve me postimet e saj.

Mirëpo së fundmi, ajo i ka habitur të gjithë kur nëpërmjet një videoje, ka lajmëruar e indinjuar se është bërë pjesë e një skandali, pasi emri i saj është përmendur si një përfituese. Për këtë, Olta vendosi të flasë në emisionin ‘Opinion’ dhe në postimin e saj kërkon drejtësinë, duke u shprehur se kushdo që e ka bërë, do ta paguajë.

“Eshte nje marrezi qe me ka prishur diten! Dikush do mbaje pergjegjesi per kete shpifje te rende kunder emrit tim. Neser nje deklarat me e gjate ne Opinion.”- ka shkruar ajo.