Marina “fut në sherr” fansat, komenti i Luanës e lë pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Marina “fut në sherr” fansat, komenti i Luanës e lë pa fjalë (FOTO)

Marina “fut në sherr” fansat, komenti i Luanës e lë pa fjalë (FOTO)

Marina është një nga ato vajza e cila për shkak të bukurisë dhe jetës së saj shumë të komentuar, qëndron gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.
Ajo poston gjithnjë foto që marrin shumë komente, pasi edhe admiruesit e saj janë të shumtë.

Moderatorja e pëlqyer ka postuar një foto me nënshkrimin:

Kush është Dem këtu? A është shenja më e mirë?”.
Fansat kanë shpërthyer në komente, por aji që ka rënë në sy ka qenë komenti i Luanës.

Ajo e ka “qortuar” të motrën pasi në një farë mënyrë i ka futur komentuesit “në sherr”.