Pasi u ZOTUA si më i MIRI, Fero nxjer veten BLLOF! Thyen premtimin që u bëri fansave (VIDEO) – AlpeGossip
Pasi u ZOTUA si më i MIRI, Fero nxjer veten BLLOF! Thyen premtimin që u bëri fansave (VIDEO)

Pasi u ZOTUA si më i MIRI, Fero nxjer veten BLLOF! Thyen premtimin që u bëri fansave (VIDEO)

Mund të ketë shumë pak vite mbi supe, por duhet ta pranojmë që Fero është bërë shumë i famshëm në tregun muzikor shqiptar. Ai është pjesë e labelit të njohur On Records dhe numëron disa hite shumë të pëlqyera nga publiku si “A pe din qysh” apo edhe “Gang Gang” me të cilën bëri namin në rrjetet sociale.

Nëse e keni vënë re, Fero ka shumë besim te aftësitë e tij dhe shpesh herë thotë që është më i miri, jo vetëm në muzikë, por edhe në fusha të tjera të jetës. Dje në Instastoryn e Zzap and Chris u publikua një video fillimisht ku u tregoi ndjekësve të tij se Fero është shumë i dobët në football.

Më pas Fero i mori Instagramin atij dhe i tha ndjekësve të Zzap se do dalin live në Instagram për të treguar rezultatin pas ndeshjes së futbollit. Por fatkeqësisht nuk doli ashtu siç Fero parashikoi. Ja që Fero në Sony Football nuk është më i miri!