Rihanna reagon kohë pas ndarjes nga Drake: Sot nuk jemi as shok. Ishte e sikletshme kur… – AlpeGossip
Rihanna reagon kohë pas ndarjes nga Drake: Sot nuk jemi as shok. Ishte e sikletshme kur…

Rihanna reagon kohë pas ndarjes nga Drake: Sot nuk jemi as shok. Ishte e sikletshme kur…

Rihanna dhe Drake kanë qenë një nga çiftet më të pëlqyer dhe fansat besonin shumë në dashurinë e tyre. Kjo deri në momentin që ata thjesht u ndanë.
Në një intervistë për Vogue të dhënë së fundmi këngëtarja ka folur për marrëdhënien e saj aktuale me Drake.

“Momenti kur Drake bëri atë deklaratën(se më donte që kur ishte 22 vjeç) në VMAs ishte më i sikletshmi. Nuk më pëlqejnë komplimentet e tepërta. Nuk më pëlqen të jem qendra e vëmendjes.
Sot me Drake nuk jemi shokë por as armiq. Ishte për aq sa ishte.”,- është shprehur Rihanna.