I VË FLAKËN RRJETIT/ Kejvina Kthjella poston FOTON “sexy” me fustanin e kuq – AlpeGossip
I VË FLAKËN RRJETIT/ Kejvina Kthjella poston FOTON “sexy” me fustanin e kuq

I VË FLAKËN RRJETIT/ Kejvina Kthjella poston FOTON “sexy” me fustanin e kuq

Modelja Kejvina Kthella, di në çdo moment se si të kthejë vëmendjen nga vetja. Mjafton një postim në profilin e saj në “Instagram” dhe të gjithë i kanë sytë tek ajo.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet mjaft provokuese. Veshur me një fustan të kuq të shkurtër, ajo provokoi fansat e saj duke nxjerrë në pah gjoksin dhe këmbët.

Fustani i ngushtë që Kejvina ka veshur në foton në fjalë, tregon linjat e saj trupore, të cilat bëjnë ndjekësit të mos i kursejnë komentet dhe zemrat për të