PAS LINDJES SË VAJZËS/ Xhensila Myrteza poston VIDEON dhe tregon arritjen e radhës – AlpeGossip
PAS LINDJES SË VAJZËS/ Xhensila Myrteza poston VIDEON dhe tregon arritjen e radhës

PAS LINDJES SË VAJZËS/ Xhensila Myrteza poston VIDEON dhe tregon arritjen e radhës

Xhensila Myrtezai është një ndër këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar.

Pas ardhjes në jet trë vogëlushes Ajka ,Xhensila është tërhequr nga projektet muzikore edhe media.

Edhe në rrjetet sociale ajo nuk shihet më aktive duke kërkuar të mabj sa më private jetën pasi u bë nënë.

Prjekti i fundit që publikoi edhe që u kthye në hit këtë sezon veror ishte bashkëpunimi me Adrian Bujupi

Ditën e sotme ajo ka postuar një video në Insta story ku tregon arritjen e kënës “çika çika”.

Xhensila duket e mrekullueshme dhe mjaftë e ëmbël.