“JAM NJERIU MË ME FAT…”/ Maestro i bën dedikimin special bashkëshortes – AlpeGossip
“JAM NJERIU MË ME FAT…”/ Maestro i bën dedikimin special bashkëshortes

“JAM NJERIU MË ME FAT…”/ Maestro i bën dedikimin special bashkëshortes

Armaldo Kllogjeri, i njohur si Maestro i ka kushtuar një dedikim të veçantë bashkëshortes duke publikuar një video teksa i këndon në një event.

Maestro shprehet se është njeriu më me fat në botë që ka Aidën, e cila e suporton në çdo moment.

“Unë jam ndjerë njeriu më me fat në botë kur të kam njohur ty
Ndonjëherë telefoni na kujton disa momente kur jemi larg familjes sepse na merr rrjedha e punes, e impenjimeve dhe kete me beri mua sot. Me kujtoi sa me fat jam qe te kam ne krahe dhe me suporton ne cdo moment”, shkruan Maestro.