I nxorrën sekretin/ Këngëtari shqiptar së shpejti baba për herë të dytë (FOTO) – AlpeGossip
I nxorrën sekretin/ Këngëtari shqiptar së shpejti baba për herë të dytë (FOTO)

I nxorrën sekretin/ Këngëtari shqiptar së shpejti baba për herë të dytë (FOTO)

Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij do të bëhen prindër, për të dytën herë. Çifti kishte vendosur ta mbante sekret lajmin, por burime për “Prive”, zbuluan se Egzona është në pritje të ëmbël.

Dyshimet se burimet mund të ketë të drejtë, u përforcuan në momentin që këngëtari i hitit “Sa vite”, publikoi në profilin e tij një foto me bashkëshorten, Egzona. Ajo kishte vendosur një çantë karkoni përpara saj, për të fshehur disi barkun e rrumbullakosur. Ende nuk është bërë e ditur se në cilin muaj të shtatzënisë është Egzona, ose gjinia e bebit.

Çifti janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Amelia.