NGA ROZA TEK LULET/ Shihni veshjet më “Cool” të blogereve për këtë javë (FOTO) – AlpeGossip
NGA ROZA TEK LULET/ Shihni veshjet më “Cool” të blogereve për këtë javë (FOTO)

NGA ROZA TEK LULET/ Shihni veshjet më “Cool” të blogereve për këtë javë (FOTO)

Siç e kemi  kthyer në “traditë” edhe për këtë javë ne kemi zgjedhur veshjet më të mira të blogereve.

Nëse mendoi se jemi prag festash dhe ato do kishin zgjedhur ngjyra festive e keni gabim pasi vazhdojnë trendet e tyre dimërore.

Jonida guxoi duke zgjedhur një fustan me lule dhe duket realishit duket e mahnitshme, ndërkohë Lori dhe Armina kanë zgjedhur një stilit praktik dhe të rehatshëm.

Ndërkohë blogerja e njohur Anxhelina na ëmbëlsoi me ngjyrën rozë.

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

Anxhelina Kotorri

Armina Mevlani

AlpeNews.al