NJIHUNI ME HOTELIN MË TË KEQ/ Mban “fronin” prej 6 vitesh – AlpeGossip
NJIHUNI ME HOTELIN MË TË KEQ/ Mban “fronin” prej 6 vitesh

NJIHUNI ME HOTELIN MË TË KEQ/ Mban “fronin” prej 6 vitesh

Premier Inn shpalli hotelin më të keq në Britaninë e Madhe. Dhe për të gjashtin vit rradhazi vendin e zë hotel Britannia.

Which? Travel studioi një numër të madh hotelesh në Britani dhe i krahasoi ato në bazë të pastërtisë, ofertave të ushqimit, pijeve, shërbimin ndaj klientit dhe vlera në para.

Dhe Britania nuk e lëshoi postin, duke u shpallur për 6 vite me rradhë si hoteli më i keq për të gjitha kategoritë.

Hoteli mori 2 nga 5 yje për pastërtinë, krevatet e rehatshme, shërbimin ndaj klientit, duke fituar një rezultat të përgjithshëm prej 35%.