PUBLIKON FOTO NGA PALESTRA/ Xhensila duket më në formë se kurrë – AlpeGossip
PUBLIKON FOTO NGA PALESTRA/ Xhensila duket më në formë se kurrë

PUBLIKON FOTO NGA PALESTRA/ Xhensila duket më në formë se kurrë

Muaj më parë këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj solli në jetë fëmijën e parë, vajzën, Ajka.

Dhe duket se pas lindjes ajo po i kushton më shumë rëndësi vetes pasi vazhdimisht ushtrohet në palestër. Kështu, ajo edhe sot ka nisur ditën me aktivitete të tilla të cilat i ndau edhe në rrjete sociale me fansat e saj.

Myrtezaj ka arritur t’i rikthejë linjat në top-formë e  duket për mrekulli.