Tuna e lë Patrisin, shkon në Turqi me një mashkull tjetër – AlpeGossip
Tuna e lë Patrisin, shkon në Turqi me një mashkull tjetër

Tuna e lë Patrisin, shkon në Turqi me një mashkull tjetër

Nuk pritej kjo, ja me cilin mashkull të famshëm Tuna shkon në Turqi
Tuna dhe Patrisi tanimë janë rikthyer në çiftin më të komentuar të medieve rozë.

Këngëtarja po rikthehet në muzikë e këtë herë duket se e ka marrë seriozisht, përcjell ORAinfo.

Ajo tani gjendet në Turqi por jo me Patrisin.

Është grimeri i saj që po e shoqëron në këtë udhëtim e që nuk dihet se çka do të na sjell nga atje Tuna.