I jep fund beqarisë velina e parë në ekranet shqiptare – AlpeGossip
I jep fund beqarisë velina e parë në ekranet shqiptare

I jep fund beqarisë velina e parë në ekranet shqiptare

Aida Bajraktari, ish velina e sezonit të parë të Fiks Fare është kurorëzuar me martesë mbrëmjen e kaluar (1 korrik).

Ajo ka realizuar një dasmë të madhe tradicionale ku ka patur të ftuar dhe emra të njohur të ekranit shqiptar.

Ndër ta ishin dhe moderatorët Dorian Ramaliu dhe Devis Muka që kanë publikuar një fotografi me nusen.

Moderatorja e “Digitalb” është tani nënë e dy fëmijëve por ka preferuar që jetën e saj ta mbajë private.