Në muajt e fundit të shtatzënisë, Ajola publikon FOTON e ëmbël me Veliajn! Shikoni si duket! – AlpeGossip
Në muajt e fundit të shtatzënisë, Ajola publikon FOTON e ëmbël me Veliajn! Shikoni si duket!

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Ajola publikon FOTON e ëmbël me Veliajn! Shikoni si duket!

Bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka publikuar një foto mjaft të bukur të të dyve.
Ata shfaqen elegantë pranë njëri-tjetrit, ndërkohë Ajola duket më në formë se kurrë.

E veshur me një fustan të zi deri në fund të këmbëve ku nuk duket shumë barku i rrumbullakosur.

Megjithatë çifti është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të vijë në jetë djali i tyre.