ZHDUKET NGA MEDIAT SOCIALE/ Fansat friksohen për reperen e njohur – AlpeGossip
ZHDUKET NGA MEDIAT SOCIALE/ Fansat friksohen për reperen e njohur

ZHDUKET NGA MEDIAT SOCIALE/ Fansat friksohen për reperen e njohur

Iggy Azalea u përball me shumë probleme së fundmi sidomos pas publikimit të një fotoje të papërshtatshme të saj që hapi shumë diskutime në rrjet. Fansat ju kthyen kundër dhe komentet qenë tepër negative, por së fundmi duket se një pjesë e mirë e tyre kanë nisur të shqetësohen. Reperja është zhdukur totalisht nga mediat sociale, por jo vetëm. Dita e sotme përkon edhe me ditëlindjen e saj dhe fakti që nuk është bërë e gjallë as sot ka ngjallur dyshimet për gjendjen e saj shëndetësore dhe shpirtërore.

Pritet reagimi Azalea në ditët në vazhidim, ndërkohë kujtojmë se hera e fundit që reperja u shfaq në publik ishte me një deklaratë publike për fotot që shkaktuan bujë