FËMIJA MBRETËROR/ Archie-t i dalin flokët e para, ja kujt i ngjan (FOTO) – AlpeGossip
FËMIJA MBRETËROR/ Archie-t i dalin flokët e para, ja kujt i ngjan (FOTO)

FËMIJA MBRETËROR/ Archie-t i dalin flokët e para, ja kujt i ngjan (FOTO)

Burime ekskluzive kanë zbuluar së fundmi për revistën ‘People’ se djali i Meghan Markle dhe Princit Harry, Archie i ngjason babait të tij. Vogëlushit kanë nisur t’i dalin flokët e para dhe kanë ngjyrë të kuqe ashtu si duka i Sussex. Megjithatë dyshja mbretërore nuk është ende e sigurt se kujt i ngjason më shumë djali i tyre përsa i përket tipareve dhe po përpiqen ta zbulojnë sa më shpejt këtë. Harry ka shtuar se pamja e Archie ndryshon çdo ditë e më shumë, ndaj nuk është e lehtë për të kuptuar konkretisht se kujt i ngjason më shumë i vogli.

Me siguri në të ardhmen Meghan dhe Harry do të publikojnë foto të vogëlushit të tyre, ku pamja dhe ngjyra e flokëve do të jetë më se e qartë pasi dita ditës ai vazhdon të rritet.