“ROBERTI I NORËS”/ Shpërthen këngëtari: Nuk jam i saj, jam i… (FOTO) – AlpeGossip
“ROBERTI I NORËS”/ Shpërthen këngëtari: Nuk jam i saj, jam i… (FOTO)

“ROBERTI I NORËS”/ Shpërthen këngëtari: Nuk jam i saj, jam i… (FOTO)

Këngëtari i njohur Robert Berisha ishte këtë të mërkurë i ftuar në “Soiree” me Jonida Shehun në “Top Channel”. Ai ka treguar të reja nga jeta profesionale dhe ajo private, ku sigurisht nuk kishte si të mos përmendej dhe ish bashkëshortja e tij Nora Istrefi.

Ai ka folur rreth faktit se janë të shumtë njerëzit që e konsiderojnë dhe e quajnë Roberti i Norës dhe kjo nuk i pëlqen aspak.

“Unë jam pianist i diplomuar në Akademi të Muzikës. Djali i Tomorr Berishës, kompozitor. Axha im është Bajram Berisha, producent i dirigjimit në Berlin të Gjermanisë. Që ta dinë të gjithë ata se thonë Roberti i Norës, jo. Roberti është i Tomorr Berishës”, u shpreh.