Histori seksi: Nuk e njihja fare, më kerkoi seks me sms u takuam dhe më pas… - AlpeGossip
Histori seksi: Nuk e njihja fare, më kerkoi seks me sms u takuam dhe më pas…

Histori seksi: Nuk e njihja fare, më kerkoi seks me sms u takuam dhe më pas…

Nje dite me erdhi nje sms ne tel ku me thoshte jam nje qejflie nga dr 25 vjeçë dua te njihemi.

Ia ktheva përgjigjen: I thash me kënaqesi. Filluam të shkëmbenim sms hot e histori erotikë të ndryshme. Më thoshte se sonte te ma merte ne goje se donte karin tim ne pidh në bythe. Po me pelqenin sms e saj sepse dukej qe kishte eksperience me tha nese kisha msn shkembyem msn dhe folem ne kamera. Ishte nate ora 1 e nates ajo ishte e nxehte dhe shume hote e zhveshur nudo po me eksitonte kjo gje fillova ti thoja fjalë te nxehta e ajo ferkohej dhe fuste gishtat e rënkonte e bertiste si e çmendur, i thoja gjera me te ndryshme.

E lam per tu takuar ne Durrës te djelen ne nje hotel te ura e dajlanit, se veç te djelen e kisha kohen e duhur per me e taku dhe ajo i ka mundesit. Paradite shkova ne Durrës u ula te nje kafe posht hotelit e prita 30 min dhe erdhi. Sa po me pa me puthi dhe me tha e porosite dhomen se spo mundem te duroj ketyre buzeve te tua. Pime kafe dhe u ngjitem larte i futa llapen qe te koridori dhe i lepiva gjuhen hym ne dhome dhe pa e pyt se si e kishte dhe emrin e vertet fillova ta kafshoja nga qafa e ta shtrengoja nga gjoksi dhe i fusja llapet ne goje me fort e shtrengoja ajo me forte ulersite e berstiste duke me thene me shijo jam e jotja me pelqen ehhh o zot qe tani imagjino kur te me fusish karin. Me pelqen me thoshte e zhvesha i hoqa bluzen e mbeshteta te gjoksi im me kuriz dhe fillova ti kapja thithkat dhe te ja shtrengoja e tja levizja me dore ferkone bythen te kari im se spo e duronte dot. Ia hoqa strecet ngushta dhe me nje dore po i ferkoja pidhin te pika g dhe me doren tjeter gjoksit njekohesisht e kafshoja nga qafa.

U kthye me fytyr nga mua u ul ne gjunje dhe po me ferkonte karin nga pantallonat me zberdheu rripin dhe po me ferkonte serisht ma nxori karin ma kapi dhe ma afroj te gjoksi vet dhe po i shtypte te dy dhe renkonte. Pastaj ma kapi karin me dy duar dhe po i jepte larte poshte dhe filloj ta fuste ne goje aty po me pelqente sepse dinte ta lepinte mire i vura duar t te koka i dhe po ja pompoja koken te te kari im i shkonte deri ne germac dhe kollitej ohhh te hensha karin se me mbyte thoshte dhe fillonte ta lepinte me shume e ngrita e morra ne krahe deh e shtriva ne krevat i ngrita kembet ne ajer dhe fillova ti fusja gjuhen te pidhi dhe i fusja gishtin aty u keput fare. Kapte corcafet me thonje dhe kafshonte jestekun ku kafshe renkonte dhe vec renkonte mos boll me se mbarova te lutem mos gjuhen ahhhhhhhh ohhhhh sa e ndiej po me terbon pastaj fillova ti fusja dy kishta dhe po i shtyja shume qante si buqe ajo renkonte une i shtyja gishtat me shume me kerkonte ti fisja karin dua karin brenda ishin fjalet e saj q i dridhej zeri dhe trupi. U ula n krevat dhe me hypi larte karit tim mbahej te qafa ime dhe fillonte te kercente si bishe e eger ia vura duar t e bythet deh e ngrija me e kerceja mbi ka uleriste nga kenaqesia oh oh oh oh aaaahh aaahh ehhhhh ehhhhhhhhh pastaj i futa gishtin n ebythe filloj te kercente me shpejte nga dhembjet ahhh ahh hhhh dhe vec ulersite e zbrita nga kari u shtriva ne toke eri me hipi me kuriz mbeshteti duart te gjoksi ime kembet ne toke ne form ure dhe hypi siper karit serishtdhe kercente shpejte si e terbuar dh nje dor ferkonte pidhine dhe i gjuante me pellemb shpejte e uleriste e qiva per 20 min keeshtu deri sa u skuq pidhi e ngrita e mora ne krah ja vura duar te kofshet kembet te kok ae ngrita ne pesh dhe po e qija aty ishte fundi per te uleriste si e terbuar qante une qejsa aty i ikte mendja asaj uleriste me shume kafsh me thoshte cpo me ben po me ben te harroj burrin tim keshtu po me cmend fare do me ngelesh ne mendje kur te dua srisht sdo te kem me thoshte mo sme qi kaq fort.

Vazhdoja ta qija pastaj e mbesteta shpatllat ne toke ia ngrita gjunjet ne supet dhe i hipa larte dhe po dhtyja me ter fuqit e i i shkonte kri deri ne miter qante nga dhembjet u lengezua jasht mase hiqe se po vdes thoshtepe koken e vajzave hiqe se mbarova oh ahhhhe qiva e kthev kaluc dhe po e qij asi lope kuke ia shtrenguar gjokset te ty ajo mbahet te koka e kravatit po e qija e nderova perser u shtriva vet anash mora at i ngrita njeren kemb dhe po e qija sersishte ishte e keputur fare mezi po i dilnin fjlaet nga goja ishte gati pa ndjenja me pes e ktheva sersht nga mbrapa dhe i fut akarin ne bythme zor i hyi i shtyja deri sa iu fut kari ne bytheme peleqente kur qant nga dhembjet aty spo duroja dot ia hoqa ia kapa floket dhe ia futa karin en goje po i shtyja koken shpejte deri sa sme prishishi kari me nxirte sperme ia mbusha gojen plote deri sa po i shkiste nga gjoksin ishte e mbarume fare. Lau gojen dhe fjeti ne gjume.

Ate nate dhe ate histori erotike nuk do ta harroj kurre.