DO BËHET NËNË PËR HERË TË PARË/ Dojna Mema i hyn llogarive: Sa përqind shanse ka që bebi të trashëgojë sytë e saj? – AlpeGossip
DO BËHET NËNË PËR HERË TË PARË/ Dojna Mema i hyn llogarive: Sa përqind shanse ka që bebi të trashëgojë sytë e saj?

DO BËHET NËNË PËR HERË TË PARË/ Dojna Mema i hyn llogarive: Sa përqind shanse ka që bebi të trashëgojë sytë e saj?

Dojna Mema e ndau fiksimin e radhës para ardhjes në jetë të djalit me ndjekësit.

Në pritje të kujt do i ngjajë, çfarë emri do i shkojë, etj, Dojna dhe hallin e syve. A do i ngjajë djali asaj?

Epo llogarive dhe kërkimit ja ka nisur. Vlashenti me sy kaf, ajo me sy jeshil, përqindjet ndryshojnë dhe ndjekësit ne eksperiencën e tyre, ja bënë edhe më të vështirë punën.

“S’po ja gjejmë anën këtij muhabeti”, shkruan Dojna.

Dhe vërtet, nuk i gjendet ana pa ardhur bebi në jetë. Po fansat për sytë e cilit do votonin?