NUK E FSHEH MË!/ Këngëtarja shfaq portretin e plotë të bashkëshortit (FOTO) – AlpeGossip
NUK E FSHEH MË!/ Këngëtarja shfaq portretin e plotë të bashkëshortit (FOTO)

NUK E FSHEH MË!/ Këngëtarja shfaq portretin e plotë të bashkëshortit (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov vetëm pak javë më parë u bënë prindër të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin Jon.

Ndërkohë që ditët kalojë dhe i vogli i tyre po rritet, Adelina dhe bashkëshorti i saj kanë dalë të festojnë në shoqërinë e miqve të tyre. Këtë moment këngëtarja shqiptare e ka ndarë edhe me ndjeksësit e saj në Instagram.

Mirëpo sytë e të gjithëve janë tek bashkëshorti i saj, të cilin Adelina tashmë ka filluar nuk e fsheh më dhe për herë të parë ka publikuar një foto ku duket portreti i tij i plotë.

Ata shfaqen më të lumtur dhe më të dashuruar se kurrë, ndërsa janë duke u argëtuar në shoqërinë e miqve të tyre.

Mami Adelina nga dita në ditë shfaqet në superform duke i befasuar të gjithë me rikthimin e shpejtë të linjave të saj turpore edhe pse kanë kaluar vetëm pak javë nga sjellja në jetë e vogëlushit të saj.