KANË SHPREHUR HAPUR PËLQIMIN PËR NJËRI-TJETRIN/ Andi dhe Jasmina kapen mat jashtë “Përputhen” (FOTO) – AlpeGossip
KANË SHPREHUR HAPUR PËLQIMIN PËR NJËRI-TJETRIN/ Andi dhe Jasmina kapen mat jashtë “Përputhen” (FOTO)

KANË SHPREHUR HAPUR PËLQIMIN PËR NJËRI-TJETRIN/ Andi dhe Jasmina kapen mat jashtë “Përputhen” (FOTO)

Dy konkurrentët e “Përputhen”, Ana dhe Jasmina kanë shprehur hapur pëlqimin për njëri-tjetrin.

Ata u treguan shumë të afërt me njëri-tjetrin që në takimin e tyre të parë dhe kanë shkëmbyer disa puthje. Së fundmi, dyshja janë fotografuar bashkë jashtë emisionit.

“Kryefjala” ka publikuar një foto të tyre, e cila ka qarkulluar shumë në rrjet. Nuk dihet nëse Andi dhe Jasmina kanë pasur takimin e javës apo thjesht kanë dalë me njëri-tjetrin.