“DO JU RRAF ME SHPULLA”/ Luana KËRCËNON të MOTRAT dhe kush mund t’i VËRË faj (FOTO) – AlpeGossip
“DO JU RRAF ME SHPULLA”/ Luana KËRCËNON të MOTRAT dhe kush mund t’i VËRË faj (FOTO)

“DO JU RRAF ME SHPULLA”/ Luana KËRCËNON të MOTRAT dhe kush mund t’i VËRË faj (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme moderatorja e njohur Luana Vjollca kishte dalë për të darkuar me motrën e saj të madhe Lira dhe nuk ngurroi të ndante edhe këtë foto në llogarinë e saj në Instagram.

Pikërisht kjo foto ishte motivi për pikënisjen e një bisede mes motrave Vjollca, ku nuk munguan edhe dozat e humorit.

“Jam unë e preferuara e lalit tani”, zgjodhi Marina të shkruante përkrah fotos, duke thumbuar indirekt motrën e saj Luana. Por edhe kjo e fundit nuk ja ka lënë mangut.

-Do ju rraf me shpulla
-Ske faj, të kuptoj kur sje më e preferuara
-Do të të bëj block
-Bëja Lirës rrush, jo mua. Unë s’të kam bërë gjë

 

Mesa duket Marina si një vajzë e martuar, ka gjetur pak kohë për ta kaluar motrën e saj të madhe dhe kaq mjaftoi që Luana mos t’i linte “rehat”.