“PORTOKALLI” NIS ME SALSANON/ Por kush do e shoqërojë? (FOTO) – AlpeGossip
“PORTOKALLI” NIS ME SALSANON/ Por kush do e shoqërojë? (FOTO)

“PORTOKALLI” NIS ME SALSANON/ Por kush do e shoqërojë? (FOTO)

Pak javë më parë u bë i ditur lajmi se Fjoraba Ponari humbi nënën e saj, ndaj dhe prezenca e saj pritet ende mes pikëpyetjesh./