“DITA KUR JETA MË NDRYSHOI”/ Linda Halimi tregon momentet e lindjes së vajzës (FOTO) – AlpeGossip
“DITA KUR JETA MË NDRYSHOI”/ Linda Halimi tregon momentet e lindjes së vajzës (FOTO)

“DITA KUR JETA MË NDRYSHOI”/ Linda Halimi tregon momentet e lindjes së vajzës (FOTO)

Në mars të këtij viti, këngëtarja e njohur Linda Halimi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen Kaimana, e cila është kthyer në një ndër bebushët më të njohur të showbizit.

Megjithëse e kishte mbajtur të fshehtë shtatzëninë, Linda ka vendosur të ndajë me fansat e saj çdo moment gjatë shtatzënisë dhe pas saj, ndërsa pak më parë ka publikuar një video nga momenti kur priste të lindte Kaimanën.

“Dita e Lindjes – Fillimi i Rrugës! – Dita kur jeta ime ndryshoi përgjithmonë! -Momentet para se Kaimana na hijeshoi me ardhjen e saj!

Kjo është dita kur u përballa me fri.kër.at, shqetësimet, emocionet, lumturinë, dashurinë më të pastër që njerëzimi ka njohur! Unë isha e fryre, e pambrojtur dhe emocionale! U përpoqa të bëja qejf në momentet e fundit të shtatzënisë! Dhe kjo këngë e Ariana Grandes më dha ndjenjën e krenarisë dhe hyjnisë në një nivel tjetër! Perëndia është me të vërtetë një grua!

Mars 11,2019” – shkruan Linda krahas videos.

View this post on Instagram

Birth Delivery -Raw Footage! -The day my entire life changed forever! -Moments before Kaimana graced us with her appearance! This is the day when I faced my worst fears,anxieties,excitement,happiness, purest love known to Humanity! I was obviously swollen, vulnerable,emotional! I tried to make my last moments of pregnancy fun! And this song by Ariana, gave me sense of pride and divinity on a whole another level! God is indeed a woman! March 11,2019 (Raw&unfiltered) I do not own any rights to the song in the background! #babies #cute #baby #babiesofinstagram #babymodel #birth #birthday #girl #hospital #lindita #atlanta #atl #god #is #a #woman #womenempowerment #women #empowerment #fun #bts #raw #footage

A post shared by ♈️LINDITA♈️ (@linditaworld) on