POZAT NGA FESTA/ Vajza e Shpëtim Saraçit diplomohet në SHBA (FOTO) – AlpeGossip
POZAT NGA FESTA/ Vajza e Shpëtim Saraçit diplomohet në SHBA (FOTO)

POZAT NGA FESTA/ Vajza e Shpëtim Saraçit diplomohet në SHBA (FOTO)

Dy vite më parë, kompozitori i njohur Shpëtim Saraçi dhe bashkëshortja e tij, Mira Konçi, u larguan drejt Shteteve të Bashkuara për një jetë më të mirë për fëmijët e tyre.

Ditën e djeshme, vajza e tyre Era Saraçi u diplomua në Colby College, i cili është një kolegj privat i arteve dhe fotot nga festa e diplomimit i ka ndarë me ndjekësit në Instastoryn e saj.

Pranë Erës kanë pozuar edhe familjarët e saj, ndërsa ajo mbante të hedhur në supe një shall me flamurin shqiptar dhe atë amerikan.