HOROSKOPI DHE VIPAT/ Bora Zemani “Bricjapi” tipik që përballon gjithçka! (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Bora Zemani “Bricjapi” tipik që përballon gjithçka! (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Bora Zemani “Bricjapi” tipik që përballon gjithçka! (FOTO)

Bora Zemani është një ndër moderatoret shqiptare mjaft të preferuara nga publiku e njëkohësisht një ndër figurat më seksi të ekranit.

Në horoskop ajo i përket shenjës së “Bricjapit” dhe më poshtë ju sjellim një analizë të përputhshmërisë me tiparet e saj.

Bricjapi është një ndër shenjat e horoskopit që ka më së shumti siguri në vete dhe kjo reflektohet edhe në karrierën e Bora Zemanit.

Nga velinë ajo u bë moderatore e suksesshme dhe mjaft e preferuar nga publiiku.

Një tjetër karakteristikë e femrave të shenjës së Bricjapit të cilën Bora e plotëson më së miri ka të bëjë me durimin dhe aftësinë për të qenë e fortë dhe ti bëjë ballë gjithçkaje. Kujtojmë këtu ndarjen e bukuroshes nga Dj i njohur Vin Veli me të cilin ajo ka një fëmijë. Ajo arriti të përballojë atë duke u shfaqur gjithnjë në formë.

Pavarësisht gjithçkaje, një gjë është e sigurt për të gjithë Bricjapët si Bora, ambicia nuk ju shteron asnjëherë dhe i kanë gjithmonë te përcaktuara objektivat.

/AlpeNews.al