FESTA E BEQARISË/ Vip-at zgjodhën ta festonin kështu. Nga balerinët striptist tek…. – AlpeGossip
FESTA E BEQARISË/ Vip-at zgjodhën ta festonin kështu. Nga balerinët striptist tek….

FESTA E BEQARISË/ Vip-at zgjodhën ta festonin kështu. Nga balerinët striptist tek….

“Festat e beqarise”  së fundmi janë kthyer trend edhe në Shqipëri. Jo vetëm yjet botërore por edhe personazhet e njohura shqiptare janë duke e kthyer në një traditë festëne  cila festohet me shoqërinë vetëm disa ditë para martesës.

Çifti para se të kurorëzojne dashurine vendosin të ftojne shoqërin dhe ti japin lamtumirën beqarisë. Po çfarë ndodhi brenda “festës së beqaris” së  vip-ave të cilët zgjodhën të ndiqnin trendin e  ri.

Disa prej vajzave të showbizit zgjodhën që ta festonin festën e beqaris  me mikeshat e tyre të ngushta. Vajzat zgjodhën të personalizonin çdo detaj nga veshja deri tek ambjenti dhe nuk nguruan të publikonin foto në rrjetin social Instagram. Në këtë festë nuk mungojne as detajet e çmendura si balerinët striptsit që zgjodhi Xhensila apo “penisi” lodër i Afërditës.

Ja disa nga vip-et që festuan festën e  beqaris dhe ja si u veshën.

Jona Spahiu

Afërdita Dreshaj

Xhensila Myrtezai

Sara Hoxha

Gersa Behluli

AlpeNews.al