HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Rezart Veleshnja është një Dash tipik, plot gjallëri dhe “pak”… – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Rezart Veleshnja është një Dash tipik, plot gjallëri dhe “pak”…

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Rezart Veleshnja është një Dash tipik, plot gjallëri dhe “pak”…

Rezart Veleshnja është një ndër aktorët më të dashur të “Portokallisë”. Ai gjithmonë karaketerizohet nga humori. Gjithashtu aktori është shumë aktiv në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja e tij dhe shpesh reagon për ngjarjet sociale të cilat nuk i pëlqejnë.

Nëse do të shihni tipin e  tij menjëherë do ta kuptonit se ai është një “Dash” tipik dhe këto karakteristika na bindën.

Personat e shenjës se Dashit janë përgjithësisht te paduruar, dinamike, impulsive, entuziaste dhe kokëfortë. Mjfaton kjo fjali për ta përshkruar  Rezartin për të gjithë njerëzit të cilët nuk e njohin mirë. Nëse do të shihni në rrjetin e  tij social shpesh aktori bën postime që i fshin pas disa minutash . Ai shfaqet energjik  çdo çast dhe gjithë humor.

Ne përgjithësi Dashet janë plot gjallëri, me shikim te mprehte dhe veprojnë shpejt ne çdo moment. Nga ana tjetër këta persona janë origjinale dhe i tregojnë sfidat me te cilat do përballen.  Rezarti është një ndër aktorët të cilët dallohen për tipin transparent dhe të drejtë.

Ja disa nga momentet ku aktori është plot energji dhe gjallëri.

View this post on Instagram

Boll per sot se kush i ha!😂😂😂

A post shared by Rezart Veleshnja (@rezart._.veleshnja) on

Nëse do ta përshkruanim Rezartin me tre fjali si një Dash tipik do të ishin: Impulsiv, humorist dhe plot gjallëri.