"NUK MUND TË MARR DOT FRYMË"/ Dua Lipa shpërthen në lot (FOTO) - AlpeGossip
“NUK MUND TË MARR DOT FRYMË”/ Dua Lipa shpërthen në lot (FOTO)

“NUK MUND TË MARR DOT FRYMË”/ Dua Lipa shpërthen në lot (FOTO)

shtë një ndër artistët më me famë dhe me një zë të mrekullueshëm në tregun muzikor, ku ka korrur suksese të një pas njëshme në karrierën e sajë.

Dua Lipa, këngëtarja nga Prishtina, përveç angazhimeve në aktivitetet dhe projektet e sajë, nuk nguron të ndajë me fansat veprimtaritë e përditshme dhe mënyrën se si e ‘shijon’ jetën.

Ajo ka postuar një fotografi në profilin e sajë në intagram, ku në impaktin e pare, të jep përshtypjen së artistja e njohur po qan dhe duket sikur diçka e ‘rëndë’ po e mundon kaq shumë.

“Jam në mes të shijimit të kësaj menuje dhe nuk mund të marr frymë”- është ky përshkrimin që i vë fotos, ku na le të kuptojmë së Dua po e shijon kaq shumë ushqimin e servirur, saqë duket sikur po i zë frymë.