NDRYSHIMI “DRASTIK” I MODERATORES/ Tashmë nuk do e shihni më bjonde (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHIMI “DRASTIK” I MODERATORES/ Tashmë nuk do e shihni më bjonde (FOTO)

NDRYSHIMI “DRASTIK” I MODERATORES/ Tashmë nuk do e shihni më bjonde (FOTO)

Moderatorja italiane Ilary Blasi rezervoi një surprizë mjaft të këndshme për banorët e Grande Fratello VIP, por edhe për shikuesit.

Ajo u shfaq në edicionin e radhës të spektaklit me një look të ri, krejt ndryshe nga ai që e kemi parë gjithmonë.

Ilray kishte vënë një paruke dhe dukej tjetër njëri me flokët e zinj.

Konkurrentët patën mundësinë ta shihnin, pasi ajo hyri brenda në ambientin e shtëpisë gjigante për t’i përshëndetur, edhe pse në një kohë të keqe, pasi ata kishin “ngrirë”, sipas direktivave të Vëllait të Madh, dhe nuk mund të lëviznin as qepallat.