"E KISHE TË DASHUR?" Fifi flet për lidhjen me Flori Mumajesin (FOTO) - AlpeGossip
“E KISHE TË DASHUR?” Fifi flet për lidhjen me Flori Mumajesin (FOTO)

“E KISHE TË DASHUR?” Fifi flet për lidhjen me Flori Mumajesin (FOTO)

Në korrik të vitit që lamë pas, këngëtarja e njohur Fifi u përfol për një lidhje me kantautorin Flori Mumajesi. Dyshja janë fotografuar shpesh bashkë dhe nga kjo kanë nisur dhe aludimet.

Mbremjen e sotme Fifi ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Panit” dhe vogëlushi Deon e pyeti pikërisht rreth marrëdhënies së saj me Florin, nëse janë shokë apo të dashur.

“E kam shok sepse është çun flori”, tha Fifi. Mirëpo kur Deoni e pyeti “E kishe të dashur?”, këngëtarja refuzoi të përgjigjej.