Nuk ndalet Bleona, krahë për krahë me këngëtarin e njohur amerikan (FOTO) – AlpeGossip
Nuk ndalet Bleona, krahë për krahë me këngëtarin e njohur amerikan (FOTO)

Nuk ndalet Bleona, krahë për krahë me këngëtarin e njohur amerikan (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti është duke punuar rreth realizimit të ëndrrës së saj në Amerikë.

Të shtunën, këngëtarja ka performuar në Las Vegas para disa personazheve të njohura atje, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo pas publikimit të fotografive me grupin legjendar “Gipsy Kings”, ajo pozoi përkah një këngëtari të njohur.

Bëhet fjalë për Maxwell, i cili përveç se këngëtar është edhe tekstshkrues i njohur, prania e të cilit ka emocionuar pa fund Bleonën.

“Faleminderit që e pëlqyet shoun tim dhe që më përcjellët mua ♥ @maxwell nga një artist i vërtetë dhe vetë mbreti i skenës, kjo do të thotë 🌍 për mua !!!”, ka shkruar ajo.