“JAM ME FAT…”/ Ja si ka zgjedhur Angela Martini të urojë vjehrrën e saj për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
“JAM ME FAT…”/ Ja si ka zgjedhur Angela Martini të urojë vjehrrën e saj për ditëlindje (FOTO)

“JAM ME FAT…”/ Ja si ka zgjedhur Angela Martini të urojë vjehrrën e saj për ditëlindje (FOTO)

Prej 2 vitesh Angela Martini është e martuar me Dragos Savoulescu. Martesa e tyre erdhi krejt papritur e po ashtu nuk ishte fare e zakonshme nga ato që jemi mësuar të shohim.

Në vend të fustanit të bardhë Angela veshi një të zi dhe pavarësisht se gjithçka u bë shumë shpejt martesa e tyre ka shkuar për mrekulli. Madje Dragos pak kohë më parë pati edhe probleme me drejtësinë, por kjo ngjarje e forcoi akoma më shumë lidhjen e tyre

Një nuse si Angela Martini, ja dedikimi i veçantë që i

Marrëdhëniet e tyre familjare janë shumë të forta dhe këtë na e kanë treguar herë pas here. Së fundmi, Angela ka publikuar një imazh të vjehrrës së saj krahas së cilës i ka uruar ditëlindjen.

“Urime ditëlindjen vjehrra ime e mrekullueshme. Jam me fat që të kam”, ka shkruar modelja.

Një nuse si Angela Martini, ja dedikimi i veçantë që i

Para pak kohësh, Angela ka zhvilluar një intervistë virtuale me ndjekësit e saj, të cilët i kanë kërkuar çelësin e suksesit në një lidhje dashurie.

“Dashuri e vërtetë dhe shumë seks”, ka shkruar Angela.

Një nuse si Angela Martini, ja dedikimi i veçantë që i