LULE DHE NGJYRA PASTEL/ 15 modelet më të bukura të fustaneve të shoqëruesve të nuseve – AlpeGossip
LULE DHE  NGJYRA PASTEL/ 15 modelet më të bukura të fustaneve të shoqëruesve të nuseve

LULE DHE NGJYRA PASTEL/ 15 modelet më të bukura të fustaneve të shoqëruesve të nuseve

Nusja është personazhi kryesorë dhe duhet të shkëlqejë në një dasëm. Mirëpo edhe shoqërueset e nuseve kanë një rol të rëndësishëm në dasëm.

Shpesh ato veshin fustane që kombinojnë me atë të nuses ose herë të tjera zgjedhin një fustan elegant.

Mirëpo duket se 2019 vjen me trende të reja, duke paraqitur fustane më të guximshme dhe ne do duhet ti kosiderojm shoqërueset e nuses  “të çmendura”.

Modelet e reja janë me lule dhe prerje më ekstravagnte por nuk gjtihashtu janë edhe shumë “cool” njëkohësisht.

Shihni 15 modelet më “In” të shoqërueseve të nuses. /AlpeGossip.al