“SHOQJA JOTE LA NAM ME ANGLISHTEN”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë shkruajnë FANSAT (FOTO) – AlpeGossip
“SHOQJA JOTE LA NAM ME ANGLISHTEN”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë shkruajnë FANSAT (FOTO)

“SHOQJA JOTE LA NAM ME ANGLISHTEN”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë shkruajnë FANSAT (FOTO)

Komentet negative janë bërë tashmë pjesë e pandashme e profileve të vipave në Instagram.

Ashtu si gjithnjë, për të gjithë ju që i keni humbur Alpenews.al ju sjell një përmbledhje të tyre si më poshtë:

Para fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit në rrjete sociale qarkulloi lajmi se këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga kishte vënë shami por ditën e djeshme ajo u shfaq pa atë në foto dhe njëra prej fanseve e pyet në lidhje me këtë situatë:

View this post on Instagram

@makeupbyelona ❤️❤️ na ndriteee 🤗🤗

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

 

Bukuroshja Kejvin aKthella ka publikaur një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të zi të ngushtë e njëri prej fansave i komenton në lidhje me pozicionin e mbajtur në foto:

View this post on Instagram

🤪🤪

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Alketa Vejsiu ka publikuar një foto artistike me një përshkrim në italisht por njëra prej ndjekësve e ka ironizuar situatën si më poshtë: