“DY VITE TË MBUSHURA ME BOSHLLËK”/ Barbana Dini kujton të vëllain me foton rrëqethëse – AlpeGossip
“DY VITE TË MBUSHURA ME BOSHLLËK”/ Barbana Dini kujton të vëllain me foton rrëqethëse

“DY VITE TË MBUSHURA ME BOSHLLËK”/ Barbana Dini kujton të vëllain me foton rrëqethëse

Si sot, 2 vite më parë Shqipëria u trondit nga lajmi i vdekjes së këngëtarit Ergi Dini dhe mikut të tij si pasojë e një aksidenti. Në këtë përvjetor motra e tij Barbana e ka kujtuar në mënyrë shumë prekëse.

Këngëtarja ka publikuar një foto nga vendi ku prehet i ri dhe krah saj ka shkruajtur: “2 vite pa ty engjëlli im. 2 vite të mbushura me boshllëk! Qofsh afër me Zotin”.

Barbana  prej kohësh jeton me dhimbjen për humbjen e vëllait te saj të cilin e kujton në çdo moment,duek poztuar foto të ndryshme ose duke i dedikuar fjalë prekëse.