E TREGOI VETË/ Grimieri shqiptar dika çdo centimetër të shtëpisë Kim Kardashian – AlpeGossip
E TREGOI VETË/ Grimieri shqiptar dika çdo centimetër të shtëpisë Kim Kardashian

E TREGOI VETË/ Grimieri shqiptar dika çdo centimetër të shtëpisë Kim Kardashian

Nëse ka një vend nga shtëpia e Kim Kardashian që shohim më shpesh është ajo e dhomës së gardërobës.

Por gjithmonë ka qenë ajo që ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj, në foton e saj të fundit të publikuar në Instagram dallohet komenti i grimierit shqiptar, Mario Dedivanoviç.

Kim duket se pozon në mes të gardërobës së saj të çantave dhe të këpucëve, ndërsa tregon se po bën prova me rrobat.

Mes komenteve të ndjekësve, Mario i shkruan: “Trego 4 dollapët e tu të tjerë”.

Ndërsa është një nga grimeierët që kujdeset për paraqitjen e Kim, duket se Mario di çdo centimetër të shtëpisë së saj.