Çfarë ndodh gjatë koncerteve të Elvana Gjatës? Ja çfarë thotë balerini kryesor i saj (VIDEO) – AlpeGossip
Çfarë ndodh gjatë koncerteve të Elvana Gjatës? Ja çfarë thotë balerini kryesor i saj (VIDEO)

Çfarë ndodh gjatë koncerteve të Elvana Gjatës? Ja çfarë thotë balerini kryesor i saj (VIDEO)

Eni Balla, i ftuar në emisionin “IN Traffic”, në IN Radio na tregoi për fushën e kërcimit që ai merret prej vitesh, si balerin në Albi Nako Dance.

Ai foli edhe për faktin se është i vetmi balerin mashkull ku Elvana Gjata performon në koncerte të vende të ndryshme në botë.

Sërish donim të dinim, çfarë ndodh gjatë koncerteve të saj, pra si sillet Elvana në koncertet e saj me balerinët ku performon edhe singëllat e saj në vende të ndryshme.

Ja çfarë tha Eni, shihni video-n më poshtë:

I ftuar Eni Balla, balerini i suksesshëm dhe i talentuar shqiptar.Në In Radio 105.7

Gepostet von INtv Albania am Mittwoch, 9. Mai 2018