Mos ndoshta Bieta Sulo sapo pranoi që do të jetë moderatorja e “Pasdite në Top Channel”?! Studioja e re po… (VIDEO) – AlpeGossip
Mos ndoshta Bieta Sulo sapo pranoi që do të jetë moderatorja e “Pasdite në Top Channel”?! Studioja e re po… (VIDEO)

Mos ndoshta Bieta Sulo sapo pranoi që do të jetë moderatorja e “Pasdite në Top Channel”?! Studioja e re po… (VIDEO)

Larg e larg por në njëfarë mënyre na e tha. Bieta Sulo në sezonin e ardhshëm do të ketë një studio, të re. Nuk e dimë nëse do të jetë apo jo kryeredaktore e “Top Show” ama një program të vetin do të nisë nga shtatori. Ka postuar një video me të birin në krah teksa i rrinë në kokë punimeve në një studio dhe shkruan: “Duke i ndenjur punës mbi kokë, për projektin e ri të mamës”.

Ndoshta fjalët që dolën pak javë më parë se ajo do të ulet në kolltukun e “Pasdite në Top Channel” nuk kanë qenë thjesht thashetheme. E sigurt është nga nga prapaskena, Bieta do kalojë në studio dhe me gjasa në atë të pasdites.

Duke i ndenjur punës mbi kokë, për projektin e ri të mamës 😉

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on