S’ka më dyshime! Morena Taraku ‘’tërbon’’ miliarderin iranian duke i dredhur...(VIDEO) - AlpeGossip
S’ka më dyshime! Morena Taraku ‘’tërbon’’ miliarderin iranian duke i dredhur…(VIDEO)

S’ka më dyshime! Morena Taraku ‘’tërbon’’ miliarderin iranian duke i dredhur…(VIDEO)

Ndonëse kohët e fundit po flitet shpesh për një lidhje të mundshme të saj me miliarderin iranian, Sasha Sobhani dhe gjithçka u bë edhe më shumë e bujshme pasi dy personazhet në fjalë bënë tatuazh emrat e njëri-tjetrit.

Së fundmi të gjitha dilemat mund të quhen si të pavlera dhe kjo pasi po qarkullon një video ku Morena Taraku shfaqet në një udhëtim me varkë me Sashën teksa këngëtarja nuk ka nguruar të dredhi të pasmet teksa miliarderi drejton varkën.

Ndoshta keni dyshuar po tani mund të rrini të qetë. Kjo video tregon shumë…