"TËRBON RRJETIN"/Këngëtaren e njohur e filmojnë nudo në vaskë (VIDEO) - AlpeGossip
“TËRBON RRJETIN”/Këngëtaren e njohur e filmojnë nudo në vaskë (VIDEO)

“TËRBON RRJETIN”/Këngëtaren e njohur e filmojnë nudo në vaskë (VIDEO)

Nuk është hera e parë që ndodh. Ajo u shkëput për një kohë të gjatë nga muzika, për t’u rikthyer me një këngë dhe klip mjaft provokues.

Rezultati ishte ai që pritej sepse klipi e mori impaktin e kërkuar në një kohë të shkurtër. Por duket se Christina Aguileras po i shijojnë dalje të tilla në publik sepse edhe mbrëmjen e kaluar ndau e ndjekësit një imazh të tillë. Para paraqitjes në Billboard Music Awards, Aguilera bëri nxehjen në një vaskë në të cilën ndodhej nudo.