Pas lajmit për shtatëzani “godet” Lori Hoxha, por shikoni çfarë i thotë Sara (FOTO) – AlpeGossip
Pas lajmit për shtatëzani “godet” Lori Hoxha, por shikoni çfarë i thotë Sara (FOTO)

Pas lajmit për shtatëzani “godet” Lori Hoxha, por shikoni çfarë i thotë Sara (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë Lori Hoxha postoi në Snapchat një foto të dyshimtë me barkun e fryrë.

Kaq mjaftoi që të gjithë të mendonin se ishte shtatzënë.

Por sot trashëgimtarja e Top medias publikon këtë foto si një mënyrë për të sqaruar të gjithë se nuk është në pritje të ëmbël. Ajo ndodhet me pushime në një nga plazhet e saj të preferuara dhe fotoja e publikuar ka ngjallur zili edhe tek motra, Sara. “Do të doja të të bashkohesha, por format e mia të trupit, janë si 3 vite larg’, shkruan ajo.