Facebook-u bëhet më “i bukur”, i bashkohet super femra shqiptare – AlpeGossip
Facebook-u bëhet më “i bukur”, i bashkohet super femra shqiptare

Facebook-u bëhet më “i bukur”, i bashkohet super femra shqiptare

Një nga emrat më të dashur të ekranit shqiptar është bërë zyrtarisht pjesë e rrjetit social Facebook.
Bëhet fjalë për më të bukurën shqiptare Valbona Selimllari. Ish Miss Shqipëria ka ndarë në Instagram këtë njoftim të rëndësishëm për të gjithë fansat e saj.

Valbona ka kujtuar se më parë ajo nuk ka qenë pjesë e FB. Pa diskutim mund të themi se tashmë i shtohet ‘lezeti’Facebook. Postimet e Valbonës gjithmonë marin ‘like’ dhe komente mjaft pozitive.