DITËT E KARANTINËS/ Gjiko dhe Zëri bëhen qerosë (FOTO) – AlpeGossip
DITËT E KARANTINËS/ Gjiko dhe Zëri bëhen qerosë (FOTO)

DITËT E KARANTINËS/ Gjiko dhe Zëri bëhen qerosë (FOTO)

Shumë nga personazhet e njohur kanë bërë ndyshim në look gjatë ditëve të karantinës. Vajzat kanë lyer flokët në ngjyra të ndryshme ndërsa djemtë janë qethur tullë. Kështu ka bërë së fundmi dhe reperi i njohur Gjiko.

Reperi ka publikuar një foto në Instastory duke zbuluar look-un e tij të ri. Ai ka pozuar me të birin, Zërin i cili është qethur po ashtu.

Kjo është hera e parë që Gjiko është qethur tullë, në përgjithësi ai mban kapele ose kapuçë. Ishim mësuar ta shihnim reperin gjithmonë me të njëjtin model flokësh por siç duket as ai nuk i rezistoi dot tundimit të karantinës!