E pyesin nëse konsumon cigare edhe qepë, Rashel Kolaneci jep përgjigjen që do t’ju habisë të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
E pyesin nëse konsumon cigare edhe qepë, Rashel Kolaneci jep përgjigjen që do t’ju habisë të gjithëve (FOTO)

E pyesin nëse konsumon cigare edhe qepë, Rashel Kolaneci jep përgjigjen që do t’ju habisë të gjithëve (FOTO)

Është vetëm 19-vjeçare, por me format trupore që ka me siguri për Rashel Kolaneci bëhen xheloze edhe shumë modele.

Teksa ka organizuar një poll në Instagram, për balerinën seksi nuk kanë munguar edhe pyetjet ku fansat interesohen nëse ajo konsumon qepë dhe duhan.

Përsa i përket cigareve, Rasheli ka dhënë përgjigje negative ndërsa fakti që bën më shumë habi është ai se bukuroshja ka deklaruar me të qeshur se i konsumon qepët.

E pabesueshme! Kushedi se çfarë po mendojnë shumë meshkujt tani…